نصب hotspot shield

نحوه نصب Hotspot Shield

Hotspot Shield یک سرویس محبوب VPN (شبکه خصوصی مجازی) است که به شما امکان می دهد با خیال راحت و خصوصی از اینترنت گشت و گذار کنید. در این پست ، ما شما را در مورد نحوه نصب سپر Hotspot در دستگاه شما راهنمایی خواهیم کرد.

مرحله 1: دانلود Hotspot Shield

به [وب سایت Hotspot Shield] (https://www.hotspotshield.com/) مراجعه کرده و روی دکمه "Get Hotspot Shield" کلیک کنید. از شما خواسته می شود یک برنامه را انتخاب کنید ، اما می توانید نسخه رایگان را نیز امتحان کنید. پس از انتخاب برنامه خود ، برای شروع فرآیند بارگیری ، روی دکمه "بارگیری" کلیک کنید.

مرحله 2: Hotspot Shield را نصب کنید

پس از اتمام بارگیری ، می توانید فایل بارگیری شده را باز کرده و فرآیند نصب را شروع کنید. برای تکمیل فرآیند نصب ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. ممکن است از شما خواسته شود که نصب را در دستگاه خود ایجاد کند ، بنابراین روی "بله" یا "اجازه" کلیک کنید.

مرحله 3: Hotspot Shield را راه اندازی کنید

پس از اتمام نصب ، می توانید با کلیک بر روی میانبر دسک تاپ یا با جستجوی آن در منوی Start ، Hotspot Shield را راه اندازی کنید. پس از باز شدن برنامه ، از شما خواسته می شود که وارد حساب شوید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر قبلاً یک حساب کاربری دارید ، جزئیات ورود به سیستم خود را وارد کنید ، یا اگر یکی از آنها را ندارید ، یک حساب جدید ایجاد کنید.

مرحله 4: به Hotspot Shield وصل شوید

پس از ورود به سیستم ، می توانید با کلیک بر روی دکمه "اتصال" به Hotspot Shield VPN متصل شوید. Hotspot Shield به طور خودکار شما را به سریعترین سرور موجود متصل می کند. همچنین می توانید با کلیک بر روی منوی کشویی موقعیت مکانی سرور ، یک مکان خاص سرور را انتخاب کنید.

مرحله 5: از Hotspot Shield لذت ببرید

پس از اتصال به Hotspot Shield VPN ، می توانید از یک تجربه مرور امن و خصوصی لذت ببرید. همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه "تنظیمات" تنظیمات VPN خود ، مانند پروتکل و گزینه های اتصال خودکار را تغییر دهید.

نتیجه

نصب Hotspot Shield یک فرآیند ساده است که می تواند در چند مرحله ساده انجام شود. پس از نصب Hotspot Shield ، می توانید از یک تجربه مرور امن و خصوصی لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا