5 VPN با IP استاتیک

مقدمه

در سال‌های اخیر، سانسور اینترنتی در بسیاری از کشورها به یک امر رایج تبدیل شده است. دولت ها و سازمان ها محتوای آنلاین را به دلایل مختلفی مانند مسائل سیاسی، مذهبی یا اجتماعی فیلتر می کنند. این فرآیند فیلتر دسترسی به وب‌سایت‌ها و خدمات خاصی را برای کاربران آن کشورها مسدود می‌کند. برای دور زدن این محدودیت ها، کاربران می توانند از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنند. یک VPN یک تونل رمزگذاری شده بین دستگاه کاربر و اینترنت ایجاد می کند و به آنها امکان دسترسی به وب سایت ها و خدمات مسدود شده را می دهد.

5 VPN با IP استاتیک

ارائه دهندگان VPN متعددی در بازار وجود دارند که آدرس های IP ثابت را ارائه می دهند. در اینجا پنج مورد از بهترین گزینه ها وجود دارد:

1. NordVPN

NordVPN یک ارائه دهنده محبوب VPN است که به دلیل ویژگی های امنیتی و سرعت اتصال سریع خود شناخته شده است. آدرس های IP ثابت را در چندین مکان در سراسر جهان از جمله ایالات متحده، آلمان و بریتانیا ارائه می دهد. قیمت های NordVPN از 11.95 دلار در ماه شروع می شود.

مزایا:

 • سرورهای پرسرعت
 • پروتکل های رمزگذاری قوی
 • آدرس IP اختصاصی

معایب:

 • در مقایسه با سایر ارائه دهندگان VPN گران است

2. ExpressVPN

ExpressVPN یکی دیگر از ارائه دهندگان معروف است که IP های ثابت را در چندین مکان در سراسر اروپا و مناطق آسیا و اقیانوسیه ارائه می دهد. با رابط کاربری آسان و سرعت اتصال سریع خود، ExpressVPN یک انتخاب عالی برای سرویس های پخش مانند Netflix یا Hulu است. قیمت ها از 6.67 دلار در ماه شروع می شود.

مزایا:

 • سرعت اتصال سریع
 • رابط کاربر پسند
 • چندین مکان سرور

معایب:

 • گران تر از برخی گزینه های دیگر

3. PureVPN

PureVPN یک ارائه دهنده مستقر در هنگ کنگ است که IP های ثابت را در بیش از 140 کشور در سراسر جهان با بیش از 6K سرور موجود در سطح جهانی ارائه می دهد و آن را به یکی از بزرگترین شبکه های موجود تبدیل می کند. اشتراک PureVPN از 10 دلار در ماه شروع می شود.

مزایای:
-سرعت دانلود سریع
– قابلیت ورود چندگانه
-IP های اختصاصی

معایب:
-برخی از کاربران پشتیبانی کند مشتری را گزارش کرده اند

4. CyberGhost

CyberGhost یک ارائه دهنده محبوب VPN با بیش از 7000 سرور در 91 کشور در سراسر جهان است. این IP های ثابت را در ایالات متحده، آلمان و بریتانیا ارائه می دهد. CyberGhost به دلیل رابط کاربر پسند و سرعت اتصال سریع خود شناخته شده است. قیمت ها از 2.25 دلار در ماه شروع می شود.

مزایا:

 • رابط کاربر پسند
 • سرعت اتصال سریع
 • اشتراک کم هزینه

معایب:

 • برخی از کاربران از مشکلات اتصال به سرور شکایت کرده‌اند

5. Surfshark

Surfshark افزودنی جدیدتر به بازار VPN است، اما در حال حاضر به دلیل مقرون به صرفه بودن و سرورهای پرسرعت موجود در بیش از 60 کشور در سراسر جهان، محبوبیت پیدا کرده است. Surfshark با رابط کاربری آسان و خط مشی عدم ورود به سیستم، یک گزینه عالی برای کاربران آگاه به حریم خصوصی است. قیمت ها از 2.49 دلار در ماه شروع می شود.

مزایا:

 • قیمت مقرون به صرفه
 • سرورهای پرسرعت
 • خط مشی عدم ورود به سیستم

معایب:
-مکان های IP استاتیک محدود

مقایسه 5 VPN با IP استاتیک

هنگام مقایسه این پنج ارائه دهنده VPN، چندین فاکتور وجود دارد که باید در نظر گرفته شود:

سرعت و پایداری

وقتی نوبت به سرعت و پایداری می‌رسد، هر پنج ارائه‌دهنده اتصالات سریع با حداقل زمان توقف یا تاخیر ارائه می‌کنند.

دسترسی به محتوای مسدود شده

هر پنج ارائه دهنده VPN دسترسی به محتوای مسدود شده در سراسر جهان را ارائه می دهند. با این حال، برخی از ارائه دهندگان پروتکل های رمزگذاری امن تری نسبت به دیگران دارند.

سازگاری با دستگاه های مختلف

هر پنج ارائه‌دهنده سازگاری با چندین دستگاه مانند Windows PC، Mac OS X، iOS، Android را ارائه می‌دهند. با این حال برخی مانند PureVPN نیز سازگاری با لینوکس را ارائه می دهند.

نتیجه گیری

پس از بررسی همه گزینه‌های بالا، NordVPN را به دلیل ویژگی‌های امنیتی قوی آن مانند پروتکل‌های رمزگذاری قوی که حفاظت بهینه از حریم خصوصی را هنگام مرور آنلاین همراه با پوشش جهانی برای دسترسی به محتوای محدود جغرافیایی ارائه می‌کنند، به عنوان انتخاب برتر خود توصیه می‌کنیم. صرف نظر از اینکه کدام ارائه‌دهنده شما انتخاب می کنید، همیشه توصیه می شود که کاربران هنگام دسترسی به محتوای مسدود شده آنلاین از یک سرویس VPN معتبر استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا